Kontakti

URED DRŽAVNOG TAJNIKA

Ime i prezime Broj telefona Email adresa
Zdenko Lucić, državni tajnik +385 1 6286 800 zdenko.lucic(at)mingo.hr
Danijela Vodopija, tajnica +385 1 6286 800 info.desk(at)mingo.hr

Opći i pravni poslovi

Katica Anić +385 1 6286 825 katica.anic(at)mingo.hr
Cecilija Palić cecilija.palic(at)mingo.hr
Deana Serdarušić deana.serdarusic(at)mingo.hr

INVESTICIJE

Božica Lapić +385 1 6286 802 bozica.lapic(at)mingo.hr

Realizacija i podrška investicijskim projektima

Davor Pitting +385 1 6286 828 davor.pitting(at)mingo.hr
Vedrana Stojkovski +385 1 6286 817 vedrana.stojkovski(at)mingo.hr
Sanja Sić Zagorščak +385 1 6286 814 sanja.sic.zagorscak(at)mingo.hr
Vesna Trusk Neral +385 1 6286 805 vesna.trusk.neral(at)mingo.hr
Damir Novaković +385 1 6286 845 damir.novakovic(at)mingo.hr

Planiranje i priprema projekata

Melida Ivković +385 1 6286 818 melida.ivkovic(at)mingo.hr
Koraljka Polak Živković +385 1 6286 843 koraljka.polak.zivkovic(at)mingo.hr

Privlačenje investicija

Ana Čulo +385 1 6286 816 ana.culo(at)mingo.hr
Ljudmila Burmistrova Janči +385 1 6286 836 ljudmila.burmistrova.janci(at)mingo.hr

Strateški investicijski projekti

Bojan Batinić +385 1 6286 813 bojan.batinic(at)mingo.hr
Ivana Ćosić +385 1 6286 826 ivana.cosic(at)mingo.hr
Jurica Mateša +385 1 6286 832 jurica.matesa(at)mingo.hr

Post-investicijska podrška

KONKURENTNOST

Bojan Batinić +385 1 6286 813 bojan.batinic(at)mingo.hr

Klasteri konkurentnosti

Tihana Olujić +385 1 6286 807 tihana.olujic(at)mingo.hr
Ana Kraljev +385 1 6286 833 ana.kraljev(at)mingo.hr
Nives Milinković +385 1 6286808 nives.milinkovic(at)mingo.hr

Analitika

Jurica Mateša
+385 1 6286 832 jurica.matesa(at)mingo.hr
Ivana Kolačnikov +385 1 6286 838 ivana.kolacnikov(at)mingo.hr
Dean Kovač +385 1 6286 811 dean.kovac(at)mingo.hr

JAVNO PRIVATNO PARTNERSTVO

Slavko Čolak +385 1 6286 841 slavko.colak(at)mingo.hr

Ocjena, odobravanje i nadzor JPP projekata

Domagoj Dodig +385 1 6286 842 domagoj.dodig(at)mingo.hr

Edukacija i međunarodna suradnja

Ljerka Golubić Bregant +385 1 6286 844 ljerka.golubic.bregant(at)mingo.hr
Od 01.01.2019. nadležno tijelo za investicije u RH je Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta – invest@mingo.hr